ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

 Протягом січня 2018 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що щороку проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду в конкурсі приймалися роботи на тему«Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
  У конкурсі взяли  участь роботи учнів закладів загальної середньої освіти міст та  районів Сумської області.
 Фахове журі визначило по п’ять переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу з кожної номінації. Серед них у номінації «Література» роботи  Бруньової Зої («Генетика непокори» (вільні вірші)) та Ниркової Анастасії («Такі ми є: згуртовані, нескорені, непереможні» (центони)), керівник – Зазеко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури.
 Роботи учениць 11 класу нашої школи візьмуть участь у ІІІ (фінальному) етапі конкурсу, що відбудеться в лютому 2018 року в м. Києві.
   Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов