Критичний погляд на сучасні медіа

  Критичний погляд на сучасні медіа – ось що шукає і спонукає виховувати у підлітків ГО «Детектор медіа». Тож, аби виявити серед української молоді майбутніх медіакритиків, організація провела у жовтні минулого року конкурс есе з медіаграмотності «Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?», у якому могли взяти участь молоді люди віком від 14 до 18 років. Учасникам було запропоновано розповісти про проблему, яку вони бачать у медіа, та описати, як, на їх думку, цю проблему можна вирішити. Усього на конкурс надійшло 143 роботи з усіх куточків України. Професійне журі у складі відомих журналістів та медіапедагогів визначило шістьох переможців, а 12 учасників отримали відзнаки.
 На офіційну церемонію нагородження, що відбулася 31 січня у місті Київ, приїхала й учениця 11 класу Лебединської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Зоя Бруньова разом із керівником Ольгою Зазеко. Робота Зої посіла у конкурсі перше місце.  Марина Дорош, член журі і редактор сайту MediaSapiens, зазначила, що її вразила метафоричність есе.
  Після церемонії для переможців було влаштовано майстер-класи від Любомира Ференса, редактора та ведучого «Громадського радіо» та Кароліни Ашіон, ведучої Прямого каналу. Потім учасники поїхали на «Громадське ТБ», де з ними спілкувалася та провела екскурсію ведуча телеканалу Настя Станко.
  Переможці конкурсу отримали призи від партнерів конкурсу: книжки від видавництв «Наш формат» і «Видавництво Старого Лева», передплату на журнал «Однокласник».
  Більше про конкурс «Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?» та церемонію нагородження читайте тут.

DSC_3716 DSC_4089

Профессиональная фотосъёмка и Видеосъёмка . Создание рекламных роликов, съёмка свадеб, мероприятий.
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов