Нарада з питань підготовки осіб, відповідальних за реєстрацію на ЗНО_2018

  З метою підготовки осіб, відповідальних за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, 06 лютого 2018 року на базі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 відбулась нарада-навчання для відповідальних за формування реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. В нараді взяли участь методист міського методичного кабінету Ружицька Т.І., відповідальні особи за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання в закладах загальної середньої освіти  міста Лебедина у 2018 році, класні керівники 11-х класів.
   Ружицька Т.І. проінформувала про деякі питання підготовки до проведення ЗНО в 2018 році. Зокрема, проаналізувала підсумки  реєстрації випускників закладів освіти  міста  на пробне ЗНО — 2018 р. і особливості підготовки до процедури реєстрації та участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, про формування комплектів реєстраційних матеріалів учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, наголосила на посиленні роботи щодо якісної підготовки учнів до участі в оцінюванні.
 Додатково переглянути презентаційні матеріали наради можна за посиланням  на сайті ХРЦОЯО   http://zno-kharkiv.org.ua/zno
IMG_5125 IMG_5128

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов