Змагалися юні волейболісти

         Відповідно до плану-календаря проведення спортивних змагань в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів та Положення про проведення спортивних змагань Шкільної волейбольної ліги України серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста протягом січня у спортивній залі Лебединської СШ №7 були проведені змагання з волейболу. 16 та 18 січня відбулися змагання серед юнаків-учнів 10-11 класів в залік ХХVІ міських спортивних ігор.    У змаганнях взяли участь команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №№ 1, 3, 5, 6 та СШ №7. За призові місця між командами велася напружена боротьба. Інтрига зберігалася до кінця змагань. У підсумку  переможцем змагань стала команда юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. №6,  ІІ місце у спортсменів СШ І-ІІІ ст. №7, третє – у команди хлопців ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Четверте та п’яте місця відповідно у команд ЗОШ №1 та ЗОШ №5.
 23 та 25 січня відбулися змагання Шкільної волейбольної ліги України. Змагання проходили за олімпійською системою у двох вікових категоріях: старшій (2001 рік народження та молодші) та середній (2004 рік народження та молодші). 23 січня пройшли змагання серед юнаків, 25 – серед дівчат.
У фіналі змагань серед юнаків старших зустрілися команди СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Перемогла команда ЗОШ №6, друге місце — у юнаків СШ №7. У віковій категорії «юнаки середнього віку» у фінал вийшли спортивні колективи учнів СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Перемогу святкувала команда хлопців СШ №7.
 У дівчат старших відповідно перше місце у команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, друге – у дівчат-волейболісток СШ І-ІІІ ст. №7. У дівчат молодших першість виборола  команда дівчат  СШ №7, на другому місці юні волейболістки ЗОШ №5. Команди-переможці змагань відзначені грамотами відділу освіти міськвиконкому.

DSCN3895 DSCN3903 DSCN3912

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов