Формували психологічну готовність заступників директорів до роботи в умовах Нової української школи

     Реалізація концепції Нової української школи  потребує оновленої ролі кожного педагога закладу загальної середньої освіти. У чому полягає ця роль? Які завдання ставить Нова школа перед системою освіти загалом?
      Пошуку відповідей на ці питання було присвячено цикл обласних науково-практичних семінарів «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи», проведених навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. За наслідками участі у семінарі на базі Лебединської спеціалізованої школи №7 у березні 2018 року завідувачем ММК Л.В. Ковтуненко було проведено тренінгове заняття для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Формування емоційної готовності учасників освітнього процесу до інноваційних змін».
   Гра «Займи позицію», вправи «Знайомство з близька», «Швидке інтерв’ю», обговорення притч, пошук внутрішніх джерел готовності до інновацій, елементи казкотерапії – всі ці психологічні вправи сприяли підвищенню рівня самооцінки, стресостійкості заступників директорів, а в перспективі сприятимуть формуванню готовності прийняти ними самими та спонукати інших учасників освітнього процесу до інноваційних змін. Адже саме заступники директорів з навчально-виховної роботи стануть тією ланкою «адвокатів змін в сучасній освіті», досвід методичної роботи з педагогами яких дасть змогу очікувати успішної реалізації Концепції нової української школи.

20180314_150853_-_Копiя 20180314_150900_-_Копiя

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов