Роль методичної служби в забезпеченні готовності закладів загальної середньої освіти до роботи в Новій українській школі

  21 березня  на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради  було проведено інструктивно-методичний семінар з теми «Роль методичної служби в забезпеченні готовності закладів загальної середньої освіти до роботи в Новій українській школі» для методистів з початкової освіти області.  Організатори заходу — методисти з початкової освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Декунова З. В., Лавська А. М.
  Теоретична частина семінару включала розгляд ряду важливих питань щодо роботи за концепцією «Нова українська школа».
 Під час практичної складової учасники семінару мали змогу переглянути фрагменти інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та ознайомитися із участю закладу у Всеукраїнському експерименті «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Також учасники семінару були залучені до проведення тренінгу  заступником директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради О.М.Гетьман, яка продемонструвала можливості формування.
 За результатами роботи учасникам семінару надано методичні рекомендації.
03_res 04_res 05_res 10_res
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов