Чарівні барви Сумщини

     29 березня 2018 року у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».
У заході взяли участь 60 юних майстрів з усіх куточків Сумщини, які змагалися в таких номінаціях: «Писанкарство», «Народна лялька», «Витинання», «Вишивка», «Плетіння з природних матеріалів», «Декоративний розпис», «Гончарство», «Ткацтво». У рамках конкурсу відбулася виставка композиційних робіт як окремих юних майстрів, так і творчих колективів.
   Лебединський центр позашкільної освіти представляли  Білан Діана  у старшій віковій категорії, а Новікова Анастасія і Скакодуб Анастасія  у молодшій віковій категорії (гурток «Образотворче мистецтво та ДПМ», керівник О.І.Верхова) у номінації «Писанкарство». Журі конкурсу відзначило високий рівень виконавської майстерності наших учасниць, які упродовж трьох годин з цікавістю та завзяттям працювали у творчих майстернях, демонструючи високі практичні навички та вміння. За результатами проведення обласного конкурсу Новікова Анастасія була нагороджена грамотою Сумського ОЦПО та РТМ за зайняте перше місце,а  Білан Діана та Скакодуб Анастасія  була нагороджені грамотами Сумського ОЦПО та РТМ за зайняті другі місця.
  А ще наші вихованці були відзначені грамотами  за 10 призових місць обласної виставки декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір». Вітаємо наших юних майстрів та їх керівників Верхову О.І., Коростіль Н.М., Поліщук М.В., Пронікову О.К., Корчменко А.М., Іщенко Л.В,, Сосєдку Ю.А., Зубко Л.М., Омельченко Н.В. з перемогами у обласному конкурсі.

1 3

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов