Чергова перемога «Веселки»

  6 травня 2018 року  в місті Суми відбувся  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Танцююча нація». Лебединський центр позашкільної освіти в даному заході гідно представив зразковий хореографічний колектив «Веселка» (керівник – заслужений працівник освіти України  Т.П. Литовченко та  концертмейстер В.В. Литовченко).  Яскраві та масштабні композиції «Колискова Україні», «Іспанські мотиви» та «Маленька балеринка» зачарували всіх присутніх.
  Компетентне журі у складі  фіналістів шоу «Україна має талант», «Фабрика зірок – 2» Дмитра Машиністова та Олександра Рислингова оцінювало хореографічну майстерність конкурсантів. Наш танцювальний колектив вразив суддів досконалою технікою виконання, артистичністю та яскравими сценічними костюмами, за що і отримав почесне перше місце. Свою віртуозну майстерність на пуантах продемонструвала солістка Вероніка Оголь, яка отримала  також високу нагороду.
  Керівнику колективу Тетяні Петрівні  та концертмейстеру Валентину Володимировичу вручили подяку за сприяння духовному, національному та патріотичному вихованню дітей. А кожен із вихованців колективу отримав довгоочікувану медаль. Так тримати «Веселка»!  Нових творчих злетів!
2 3
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов