Нарада керівників закладів освіти міста

25 травня 2018 року відбулася планова нарада керівників закладів освіти на базі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. У повістці денній розглянуті питання:

  1. Про стан організації визначення, вивчення, поширення перспективного педагогічного досвіду в закладах освіти міста. (доповідала завідувач ММК Т.І. Ковтуненко)
  2. Про організацію відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2018 року. (доповідала спеціаліст відділу освіти Т.О. Гримайло)
  3. Про стан організації харчування загальноосвітніх закладах міста. (доповідала методист ММК Н.В. Вернидуб)

У роботі наради керівників взяв участь керуючий справами виконавчого комітету Лебединської міської ради С.В. Подолько.

Заслухавши та обговоривши доповіді, нарада керівників закладів освіти ухвалила по першому питанню:

  1. 01.06.2018 року розпочати оздоровчо-відпочинковий період у навчально-виховних установах міста.

Відділ освіти, керівники навчальних закладів освіти.

2.Організацію літнього відпочинку у відпочинкових таборах навчально-виховних установ здійснювати відповідно до чинного законодавства у частині дотримання санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення збереження життя і здоров’я дітей під час відпочинку.

Відділ освіти,

начальники відпочинкових таборів протягом відпочинкових змін.

3.1. Забезпечити контроль за організацією відпочинку та оздоровлення дітей пільгових катнгорій.

Керівники закладів освіти.

По другому питанню:

1.Міському методичному кабінету (Ковтуненко Л.В.):

1.1. Систематизувати  роботу науково-методичної ради з питань вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передових педагогічних досвідів в закладах освіти міста на 2018-2019 н.р.

До 01.09.2018 р.

1.2. Оновити програму вивчення, узагальнення, поширення та впровадження  ППД у закладах освіти міста на 2018-2019 н.р.

До 01.09.2018 р.

1.3. Провести узагальнення впровадження ППД в  закладах міста  на основі проведення моніторингу на внутрішньому рівні.

Жовтень  2018 р.

1.4. Провести консультації для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів з НВР щодо оформлення перспективних педагогічних досвідів і видань згідно методичних вимог.

Вересень 2018 р.

2.Керівникам закладів освіти міста:

2.1. Скласти перспективні плани вивчення та узагальнення ППД на 2018-2024 р.р., узгодивши їх з перспективними планами річних завдань та атестації педагогічних працівників,  і надати їх до ММК. Дотримуватися складених перспективних планів у практичній роботі.

До  01.09.2018  р.

2.2. Пропагувати ППД шляхом оформлення презентацій в електронному вигляді, випуску візиток, буклетів, а також за допомогою відеофільмів, публікацій статей в періодичній пресі, на сайтах закладів освіти.

Постійно

2.3. Спрямувати педагогів – носіїв досвіду на представлення ППД у вигляді творчих звітів, майстер-класів, педагогічних студій, авторських шкіл.

2018-2019  н.р.

2.4. Устаткувати інформаційно-методичні куточки, що анонсують досвіди, які були узагальнені в закладах за попередні 5 років.

До 01.09.2018 р.

По третьому питанню:

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1.1. Забезпечити контроль за організацією харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, створення матеріально-технічної бази харчоблоків, їдалень (своєчасне проведення ремонтних робіт, забезпечення їх гарячою та холодною проточною водою, достатньою кількістю технологічного та холодильного обладнання, кухонного та столового посуду, миючих і дезінфікуючих засобів, інвентарю тощо) у навчально-виховних закладах міста. 1.2. Забезпечити неухильне дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування.

1.3.Забезпечити дотримання термінів реалізації, відповідного температурного режиму, товарного сусідства харчових продуктів та сировини під час зберігання та транспортування.

1.4. Забезпечити повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей та виконання натуральних норм харчування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.04 № 1591 в межах виділених асигнувань.

1.5. Забезпечувати безкоштовне гаряче харчування учнів пільгової категорії.

1.6. Забезпечувати своєчасне проведення ремонту холодильного та технологічного обладнання.

1.7. Заслуховувати питання організації харчування дітей у навчально- виховних закладах на засіданнях педагогічної ради, виробничих нарадах, нарадах при директору.

1.8. Не допускати використання у харчуванні дітей продуктів, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі смаку, консерванти, кремові вироби, вершково-рослинні масла та масла з додаванням будь-якої іншої сировини.

1.9. Забезпечити дотримання технології приготування їжі відповідно до затверджених рецептур та санітарно-протиепідемічних вимог.

1.10. Забезпечити ведення документації по здійсненню контролю за якістю та безпечністю харчування в закладах освіти.

1.11. Забезпечити своєчасне проходження профмедоглядів працівниками харчоблоків.

1.12. Забезпечувати харчоблоки миючими та дезінфікуючими засобами, кухонним, столовим посудом, виробничим інвентарем, спецодягом відповідно до вимог.

1.13. Проводити санітарно-освітню роботу серед учнів та батьків щодо здорового раціонального харчування дітей та профілактику кишкових інфекцій. 1.14. Вирішити питання придбання герметичних баків для збору та утилізації харчових відходів у навчальних закладах відповідно до вимог статті 18 Закону України «Про побічні продукти тваринного походження непризначені для споживання людиною».

DSCN4236_-_Копiя

DSCN4237_-_Копiя

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов