Вітаємо!

   Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» у 2017-2018 навчальному році проводився в сімнадцятий раз поспіль  (з 2002 року) і цього річ був присвячений 100-річчю утворення УНР. А влучний вислів політичного і громадського діяча В’ячеслава Липинського став його гаслом: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути». Конкурс проходив у у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 458 від 05.05.2018 «Про підсумки 4-го (підсумкового етапу ) XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» переможцями  конкурсу  стали 27 учнів  закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти  України.
  Серед переможців і учениця Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Ниркова Анастасія (учитель української мови та літератури О.В.Зазеко) у номінації «Література» за поезію (цинтони) «Такі ми є: згуртовані, нескорені, непереможні» (наказ Міністерства освіти і науки ).
 Вітаємо Анастасію Ниркову та її вчителя Зазеко Ольгу Володимирівну з перемогою.

IMG-25b6fe3c00d03d6ade8c6df07dc1d0ef-V

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов