ІІІ етап конкурсу-захисту робіт МАН

  Традиційно щороку на весні учні-слухачі МАН беруть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Цьогорічний фінал стартував 19 квітня 2018 року в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». На урочистому відкритті заходу юних науковців привітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент Національного центру «Мала академія наук України» Станіслав Довгий, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий. Справжнім подарунком для юних дослідників була зустріч з видатним науковцем, французьким імунологом і цитологом, лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюлем Оффманом, під час якої академік дав молодим науковцям цінні поради й настанови щодо наукової діяльності.
  Дні конкурсу промайнули швидко: зустрічі, виконання контрольних робіт, захист науково-дослідницьких робіт, очікування результатів, що нарешті стали доброю звісткою для конкурсантки з нашого міста –  Бруньова Зоя, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської міської ради Сумської області (секція журналістики),  посіла третє місце.  Вперше за 4 роки існування Наукового товариства учнів у Лебедині  її член став абсолютним переможцем у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу-захисту.
  «Я рада, що потрапила на фінальний етап конкурсу саме в цьому році, коли для юних науковців на честь сторіччя Академії наук України організували надзвичайно насичену програму. Церемонію відкриття відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, а закриття вів Олександр Педан. Відчувалося, що справжня наука — це елітно», — поділилася враженнями учениця.
 Переможці та призери отримали грамоти та медалі. Незабутнім подарунком для всіх присутніх став концерт гурту ONUKA.
Тож вітаємо і радіємо разом з нашою переможницею. Успіхів тобі, Зоє, у майбутньому, перемог та подолання нових наукових вершин!

origin_5pg2u6o5ki6_-_Копiя

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов