Участь у обласному зльоті шкільних медіаторів та  Служб порозуміння

   Напередодні Міжнародного дня миру, 20 вересня 2018 року, на черговий зліт зібралися шкільні медіатори та керівники Служб порозуміння закладів загальної середньої освіти області (усього 60 осіб). Цього року у ньому взяли участь практичний психолог спеціалізованої школи №7, керівник шкільної Служби порозуміння, Звоновська О.І. та учениця цієї школи, яка навчається за програмою , Лойченко Марина. Захід організував навчально-методичний центр психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
 На початку зльоту, який проходив на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка, учасники мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Служби порозуміння закладу.
   Зліт проходив у форматі квесту, де дітям та дорослим було запропоновано завдання, що стосувалися основних питань відновних практик (медіація, техніка «коло»), способів вирішення конфліктів.
По закінченню зльоту учасники презентували свої наробки щодо можливостей медіації у подоланні насильства у закладах освіти, зокрема булінгу, мобінгу, кібкербулінгу.
    Досвід, який отримали учасники нашого міста під час участі у зльоті, буде презентовано на засідання міського методичного об’єднання практичних психологів та роботі шкільних Служб порозуміння.

42195211_311555509398272_545557354507141120_n

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов