ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

  14-17 вересня 2018 року в м. Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль технічної творчості «INTERPIPE TECH FEST», метою якого було підвищення інтересу молоді до судномоделювання, інженерії, точних та природничих наук, формування в учасників високої патріотичної свідомості та стимулювання усвідомленого вибору технічної професії.
  В рамках цього заходу були проведені Всеукраїнські відкриті, показові змагання учнівської молоді  з судномодельного спорту та виступи швидкісних радіокерованих моделей.
   Наше місто гідно представили вихованці Лебединського центру позашкільної освіти Вільбой Дмитро, Шульга Борис, Авраменко Максим та їх тренер-керівник Лисянський В.М. До складу суддійської колегії був запрошений керівник гуртків  ЦПО Бухтіаров С.В.
    У показових змаганнях з судномодельного спорту («NS» — моделі до 600мм) Авраменко Максим показав високий результат, за що був відзначений дипломами за І та ІІ місця.
  Бажаємо вихованцям Лебединського центру позашкільної освіти нових перемог в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних виставках, конкурсах та змаганнях з технічної творчості.
2

3

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов