Стартував  «КОЛОСОК-2018-2019»

  Вже  традиційно восени шкільні координатори Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «КОЛОСОК» збираються на інструктивно-методичний семінар-нараду.
  Цього року програмою семінару-наради, який пройшов на базі Лебединської ЗОШ І-ІІ ступенів №4, було передбачено обговорення досвіду проведення конкурсу в минулі роки, адже конкурс допомагає розвитку природничої освіти учнів 1-11 класів, формуванню зацікавленості дітей в природничих науках, прищеплює любов до читання та пізнання інтегрованих знань по природу.
  Розпочався захід відеовиступом-привітанням від членів оргкомітету Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «КОЛОСОК». Голова оргкомітету Дарія Біда, кандидат педагогічних наук, доцент Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у своєму виступі розкрила мету та завдання проведення інтелектуального конкурсу, можливості проекту «Колосок» для інтелектуального розвитку учнів та професійного зростання вчителів. Члени оргкомітету розкрили умови проведення конкурсу «Колосок» та конкурсу «Учитель року» за версією «Колоска» у 2018-2019 навчальному році. Організатори презентували учасникам семінару репозитарій інформаційно-освітніх ресурсів комплексного проекту «КОЛОСОК», розміщених на сайті конкурсу http://kolosok.org.ua. Репозитарій містить важливу інформацію як для учнів, так і вчителів. Серед його ресурсів: архів науково-популярного природничого журнал для дітей «Колосок» та науково-популярної природничої газети для розумників та розумниць «Колосочок»; серія книг науково-популярної природничої тематики «Бібліотечка Колоска»; матеріали для підготовки до конкурсу «КОЛОСОК»; вихід на соціальну мережу «KOLOSOK-YouTube»; нормативні та архівні матеріали Інтернет-конкурсу «Учитель року – Колосок»; інформаційно-методичні матеріали для вчителів початкової школи, які стануть в нагоді для реалізації завдань концепції Нової української школи, компетентнісного підходу в освіті та впровадження нових програм з природознавства у початкових класах, природничих предметів в основній і старшій школі.
  Кожен шкільний координатор розповів про особливості проведення конкурсу «КОЛОСОК» у своєму закладі зауважуючи, що конкурс формує в учнів пізнавальний інтерес до природничих дисциплін, а його газета «Колосочок» і журнал «Колосок» – цікаві, пізнавальні, дуже подобаються учням та їх батькам.
 Методичні рекомендації міського інструктивно-методичного семінару шкільних координаторів Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «КОЛОСОК» учасники семінару обговорили разом з міським координатором конкурсу Ларисою Ковтуненко, завідувачем міським методичним кабінетом.
   За успішну організацію та проведення Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2017-2018 навчальному році, популяризацію природничих дисциплін серед школярів та їх батьків шкільні  координатори отримають подяки організаторів конкурсу – Львівської міської громадської організації «Львівський інститут освіти».
   У 2018-2019 навчальному році Міжнародний інтерактивний природничий учнівський конкурс «КОЛОСОК» відбудеться 29 листопада 2018 року (І етап) та 18 квітня 2019 року (ІІ етап).
  Реєстрація для участі у IV Всеукраїнському Інтернет-конкурсі «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019» за версією «Колоска», що відбувається у 5 номінаціях («Початкові класи», «Біологія», «Географія», «Хімія», «Фізика та астрономія»), розпочалась 1 вересня 2018 року.

20181011_150205 20181011_150222

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов