Відкриття ІРЦ

  Напевно, найстрашніше в житті людини — це втрата надії. Життя без надії втрачає свій сенс. Ми  створені, щоб жити надією, сподіваннями, очікуваннями чогось кращого в житті. Кожна родина сподівається на краще майбутнє для своїх діток. Це закономірно. Але, на жаль, не у всіх і не завжди справджуються надії, особливо, коли в дітей з’являються проблеми із фізичним чи психічним здоров’ям.
  Допомогти батькам повернути надію на краще майбутнє для їхніх дітей, які мають особливі освітні проблеми, покликані спеціалісти інклюзивно-ресурсних центрів, що створюються по всій Україні. І ось 7 листопада 2018 року відбулось офіційне відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лебединської міської ради. Центр було створено як Комунальну установу рішенням міської ради в орендованих приміщеннях Лебединської спеціальної школи-інтернату. Директором ІРЦ на конкурсній основі призначено Олену Літковець, яка до цього працювала вчителем-дефектологом Лебединської спеціальної школи-інтернату. За короткий час, при підтримці міської влади, вдалося капітально відремонтувати і переобладнати колишні приміщення школи-інтернату під кабінети фахівців, сформувати невеликий колектив. В центрі, крім директора, працюють вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог і практичний психолог.
  Церемонія відкриття розпочалася із урочистого перерізання символічної стрічки на дверях приймальні ІРЦ, яке здійснили очільники міської і районної влади. Урочистий захід продовжився в актовій залі школи-інтернату. Із вступним словом до гостей звернулася директор центру Олена Літковець.
  На цей урочистий захід завітали багато гостей, а саме: міський голова Лебедина Олександр Бакликов, секретар Лебединської міської ради Оксана Древаль, голова Лебединської районної ради Василь Калита, заступник голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, завідувач Сумського обласного центру підтримки інклюзивної освіти Юлія Дідоренко разом із методистом центру Людмилою Дроженко, очільники відділів освіти міської і районної держадміністрацій, директори закладів дошкільної  та загальної середньої освіти міста і району, представники громадськості, діти з особливими освітніми потребами і їх батьки.
  У вітальному слові міський голова Олександр Бакликов підкреслив, що відкриття центру полегшить життя діток з особливими освітніми потребами та їх батьків, а також зазначив, що обіймаючи посаду міського голови, завжди спільними зусиллями всіх небайдужих намагалися вирішувати проблеми людей з особливими потребами будь-якими методами і способами, і відкриття ось цієї установи – як наслідок того, що об’єднавши зусилля заради доброї справи, можна досягти результатів.Із численними вітальними промовами і побажаннями звернулися до присутніх представник обласного центру підтримки інклюзивної освіти,   керівники району, директори шкіл та  закладів дошкільної освіти міста і району, батько вихованця ІРЦ Олександр Шульов, директор Лебединської школи-інтернату, директори інших ІРЦ Сумської області. Для Лебединського інклюзивно-ресурсного центру, який починає надавати корекційні послуги дітям міста і району, було передано багато дидактичних матеріалів, іграшок, оргтехніку. А вихованці хореографічного колективу «Royal Dance» Лебединського міського центру позашкільної освіти  подарували дітям інклюзивного центру мольберт, який отримали за всеукраїнську перемогу у конкурсі. Всіх присутніх на церемонії відкриття радували своєю творчістю дитячі колективи міського центру позашкільної освіти і діти інклюзивних класів району, вихованці школи-інтернату.   DSC_1272 DSC_1285 DSC_1322

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов