Емблема мого міста

  14 грудня у стінах Лебединського центру позашкільної освіти відбулося підведення підсумків міського конкурсу «Емблема мого міста», який проводився за організації Благодійного фонду імені Івана Григоровича Лозового.
 З вступним словом до учасників конкурсу звернулася заступник міського голови Олена Кірєєва, яка передала вітання від імені міського голови Олександра Бакликова та побажала діткам невичерпного натхнення, творчої наснаги та усього найкращого.
  Координатор конкурсу «Емблема мого міста» в місті Лебедині Сергій Воронов відзначив, що дуже приємно констатувати той факт, що наше місто багате на молоді таланти, які долучилися до конкурсу, а винагородою для переможців стане дводенна подорож до міста Києва, яку влаштовує для дітей Благодійний фонд імені Івана Григоровича Лозового. Під час поїздки у дітей буде чудова нагода відвідати визначні та цікаві місця столиці. Також Сергій Анатолійович зазначив, що планується проводити такий конкурс щорічно, а тому всі бажаючі матимуть змогу продемонструвати свої художні здібності.
  Привітала учасників конкурсу і депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна, підресливши, що подібні заходи стимулюють молодь проявляти свої художні таланти, розвивають творче мислення, заохочують до саморозвитку та самовдосконалення.
  Конкурсні роботи, а саме ескізи впізнавального знаку міста Лебедина були оцінені компетентним журі, за такими критеріями:
  • відповідність тематиці конкурсу;
  • краще втілення думки;
  • майстерність та оригінальність роботи.
  Підвели підсумки конкурсу члени журі – директор художнього музею Андрій Гельмінтінов та викладач Лебединської школи мистецтв Лариса Маркєлова.
Отож, переможцями міського конкурсу «Емблема мого міста» стали:
ЗОШ №1
 Черненко Валерія – 7 клас,
Коваленко Вадим – 7 клас,
Рева Діана – 8 клас.
ЗОШ №3
Стаднік Катерина – 8 клас,
Карпенко Дар’я – 6 клас,
Дубровіна Анна – 6 клас.
ЗОШ №4
Сніжко Богдан – 8 клас,
Балюк Ангеліна – 8 клас,
Лопоногова Анастасія – 7 клас.
ЗОШ №5
Савчук Анна – 6 клас,
Хоменко Анастасія – 6 клас,
Чижик Валерія – 6 клас.
ЗОШ №6
Дейнека Вікторія – 7 клас,
Батютенко Анастасія – 7 клас,
Грицаєнко Альбіна – 7 клас.
СШ №7
Борисенко Олександра – 6 клас,
Влезьков Єгор – 7 клас.
Древаль Марина – 7 клас.
Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги, натхнення і перемог у наступних творчих конкурсах!

DSC_0564_емблема

DSC_0573_емблема DSC_0576_емблема DSC_0581_емблемаDSC_0570_емблема

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов