Фестиваль спорту, краси і здоров’я — 2018

  Традиційно у листопаді у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6  втретє пройшов  фестиваль спорту, краси і здоров’я. Головне завдання  заходу – популяризація здорового способу життя, формування навичок рухової активності, активної мотивації дбайливого ставлення до власного здоров’я. Адже саме здоровим, красивим, сильним має бути майбутнє України, майбутнє міста, рідної школи.
  Фестиваль об’єднав учнів, батьків і педагогів у єдиному прагненні до здорового способу життя.
  З привітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Валентина Юріївна Верхова. Вона зазначила, що фестиваль є своєрідним щорічним звітом про роботу на етапі реалізації експериментально-дослідницької роботи з проблеми «Виховання здорового способу життя засобами музейної педагогіки», участі у Всеукраїнській мережі шкіл олімпійської освіти та Шкіл сприяння здоров’я, реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»; прикладом єдності учнів, батьків і педагогів у вихованні загальнолюдських ідеалів, миру і власної гідності .
  Фестиваль проходив за підтримки голови Сумського обласного відділення НОК України, української біатлоністки, заслуженого майстра спорту України, срібної призерки зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олени Юріївни Петрової. На святі були присутні секретар Лебединської міської ради Оксана Анатоліївна Древаль; голова Сумського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, заслужений майстер спорту України, срібна призерка зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олена Петрова, майстер спорту з пауерліфтингу Анна Рикун, завідувачка міським методичним кабінетом Лариса Василівна Ковтуненко; голова ради школи, депутат міської ради Дмитро Анатолійович Коваленко; член ради школи, головний редактор радіомовлення «Світанок» Наталія Іванівна Панченко, голова батьківського комітету школи Тетяна Миколаївна Машкова, батьки, педагоги та учні 5-11 класів.
     Пріоритетним напрямком роботи школи є співпраця з батьками у питанні виховання активної життєвої позиції учнів щодо здорового способу життя. Тож батьки стали активними учасниками заходу і взяли участь у всіх спортивних змаганнях, що відбулися в рамках фестивалю. Цього разу змагалися чотири команди: команди учнів — «Успіх», «Молодь ХХІ століття» та команди батьків — «СМС» (сім’я, молодь, спорт), «Невідкладна допомога».
  Змагання між командами розпочалися розминкою. Цього разу розминка була незвичайною – адже школа долучилася до проекту «Розминка від чемпіона». Розминку провела майстер спорту з пауерліфтингу Анна Рикун.
  У програмі змагань конкурси та естафети супроводжувалися виступами хореографічних колективів «Соняшник» (керівник Ірина Усенко) та «Ерідан» (керівник Марина Капуста). Нещодавно юні танцюристи хореографічного колективу «Соняшник» здобули чергові перемоги  на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Танцююче покоління-2018». Цей конкурс  проходив у місті Суми  та зібрав чималу кількість учасників з різних міст  України.
  Гордістю школи є секція боксу під керівництвом тренера Віталія Олеговича Орєхова, яку відвідують учні школи №6 та шкіл міста і мають досягнення в змаганнях не лише на обласному рівні, а й на Всеукраїнському. Вихованці секції Денис Заплюсвічка і Ростислав Прокопович на Чемпіонаті України у Покровську виконали нормативи кандидатів у майстри спорту й увійшли до збірної команди України з боксу. Під час фестивалю  чемпіони представили раунд-виступ. Також раунд-виступ представили й призери обласних та зональних змагань Богдан Плахотько та Назар Плаходько.
   Для глядачів звучали пісні про Україну у виконанні учениці 6-го класу Юліани Романенко та сестер Влади Дєгтярь, випускниці школи, і Анни Дєгтярь, учениці 4-го класу.
  Учні Лебединської загальноосвітньої школи №6 люблять займатися різними видами спорту і мають гарні результати на рівні міста й області. Волейбольна команда школи брала участь у змаганнях Шкільної волейбольної ліги України, де у фіналі змагань одержала перемогу і представляла наше місто на обласних змаганнях. У міських змаганнях серед школярів зі стрітболу  збірна команда 9-11 класів зайняла 1-е місце, учень 11 класу Тимошенко Вадим у легкоатлетичному кросі на 3000 м посів 2-е місце, у міських змаганнях з футболу команда 8-11 класів зайняла 1-е місце, у змаганнях з настільного тенісу команда посіла 2-е місце, в обласних змаганнях з легкої атлетики учениця Кривоногова Марія зайняла 2-е і 3-е місця на різних дистанціях, команда баскетболістів зайняла у міських змаганнях 1-е місце. На фестивалі команда баскетболістів продемонструвала свій виступ.
 Завершився фестиваль підведенням підсумків і нагородженням команд подарунками від Національного олімпійського комітету України та батьківського комітету школи.

0-02-04-a923200bb2dc24564e4eb6bb072aa33c72967ea1bd1deb21795ad87120a6b95b_full IMG_7699 IMG_7974

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов