Спортивна еліта нашого міста

 Усі вважають карате суто чоловічим видом спорту. Але учениця 11 класу Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Трофименко Яна змогла довести протилежне.
  Наприкінці листопада в місті Полтава з самого ранку до пізнього вечора на трьох татамі під дахом спорткомплексу Головного управління Національної Поліції точилися найзапекліші поєдинки. А конкуренція була надзвичайно високою, бо на турнір з’їхалися 526 бійців із таких міст як Київ, Запоріжжя, Миколаїв, дві команди з Харкова, Новомосковська, три команди з Дніпра, Ватутіно, Кременчуга, три команди з Полтави, Чернігова, Марганця, Херсона та команда з Молдови! Завдяки своїй наполегливості та старанним тренуванням Яна стала чемпіоном України та виборола золоту медаль у Відкритому Кубку України з кіокушинкай карате.
  Слід зазначити, що дівчина не тільки захоплюється спортом, а й встигає гарно вчитися. Із 7 класу вона захищає честь школи на олімпіадах з біології. Ця скромна і відповідальна дівчина планує пов’язати свою майбутню професію зі спортом та медициною. Одинадцятикласниця є прикладом для наслідування для молодших учнів закладу.
  Приємно, що восьмикласник Мазной Євген, який займається кіокушинкай карате два роки, виборов бронзову медаль у цих змаганнях.
  Своїми досягненнями учні нашої школи завдячують президенту міської Федерації кіокушинкай-карате Володимирові Ольховику, який виховує підростаюче покоління, вчить розвивати не лише фізичну силу, але й розумову. З кіокушинкай карате легко іти по життю, бути першим, перемагати.
  Тренуйтесь та будьте сильними!

GMPyc-AN21M

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов