Навчалися лідери

З метою  поглиблення знань про шкільний булінг, розвитку вміння знаходити шляхи виходу зі складної ситуації, формування навичок відповідальної та безпечної поведінки 18 січня у Лебединському ЦПО пройшло тренінгове заняття для лідерів учнівського самоврядування «Протидія булінгу».
На жаль, це явище сьогодні поширене  у шкільному середовищі. Тож,  лідери учнівського самоврядування мають в першу чергу вміти виявляти такі випадки у своїх колективах та правильно на них реагувати. Під час заняття старшокласники дізналися про форми прояву шкільного булінгу; навчилися відрізняти його від дружнього піддражнювання. Також з’ясували ознаки та мотиви поведінки усіх учасників булінгу; виробили практичні рекомендації для своїх однолітків, як не стати жертвою булінгу, та поради тим, хто зазнав булінгу чи став його свідком. Учасники заняття розглянули практичні ситуації із шкільного життя, з’ясували, до кого можна звернутися за допомогою та які покарання передбачені законодавством у разі скоєння булінгу. Шкільні практичні психологи, які також відвідали тренінг, поділилися своїми напрацюваннями щодо протидії різним проявам шкільного насилля.
Приємно, що очікування старшокласників від заняття справдилися, і вони стануть надійними помічниками дорослих у боротьбі із шкільним булінгом. Маємо надію, що такі неприпустимі явища не матимуть місця у дитячих колективах, а шкільне життя наших дітей буде безпечним, цікавим та змістовним.

О.Мальцева, методист ЦПО

4 5

2 3

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов