Різдвяна казка дарує добро

   11 січня 2019 року у Конгрес-Центрі Сумського державного університету відбувся благодійний бал «Різдвяна казка дарує добро».
   З вітальними словами до  учасників заходу звернулись голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Олексійович Клочко та директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Павлівна Гробова, які відмітили, що доброчинність – це насамперед прояв стану серця. Лише співчутлива добросердна людина спроможна щиро відгукуватись на потреби ближніх. Також голова облдержадміністрації зазначив, що заходи такого характеру – це гідний приклад для наслідування. «Для того, щоб повірити в добро, треба почати робити його, і саме це ви всі сьогодні започатковуєте, цьому навчаєте дітей».
  Учасниками балу стали і освітяни Лебедина: в.о. начальника відділу освіти, завідувач міським методичним кабінетом та учителі шкіл.
  Програмою балу було передбачено виконання обов’язкових благодійних танців (вальс, падекатр, менует, полька, котильйон), проведення благодійного аукціону, майстер-класів із хореографії. Танцювальна пара від нашого міста  — Віта Шаповал та Владислав Білан  —  взяли  участь у майстер-класах, бездоганно виконали благодійні танці.
  Бал став справжньою різдвяною казкою, яка подарувала добро дитині. Адже слід відзначити, що благодійні внески, зібрані під час балу, будуть передані на лікування онкохворої дитини 2016 року народження.20190111_153419 20190111_162336

20190111_180356

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов