Вітаємо переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

  От і закінчилися змагання фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» і 31 січня 2019 року у Сумській обласній філармонії, під час святкового концерту, було оголошено п’ятірку переможців у номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу». Цього року традиційний конкурс вчительської фахової майстерності був оновлений змаганнями, які передбачали випробування: «Методичний практикум», «Проект», «Практична робота», а також містив традиційне  змагання  «Урок». Кожне з випробувань передбачало оцінювання методичної компетентності; спрямованості обраних учасниками конкурсу методів, форм, способів, засобів, прийомів роботи на формування ключових та предметних компетентностей в учнів, їх доцільність; реалізації наскрізних змістових ліній конкурсантами.
  Чотири дні напружених змагань позаду і фіналісти конкурсу на сцені Сумській обласній філармонії. Вітання номінації «Захист Вітчизни» пролунали від заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана Семеновича Боршоша. Щиро та сердечно, дякуючи за учительський подвиг і самовідданість, вітала номінацію учителів «Основ здоров’я»  Головко Тетяна Іванівна, заступник голови Сумської обласної ради. Привітав учителів голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Осадчий Сергій Васильович. Долучився до вітальних слів і ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Олександрович Нікітін. Вікторія Павлівна Гробова, звертаючись до освітянської родини, наголосила на тому, що участь у конкурсі «Учитель року» – не лише саморозвиток учасників, а й творчий, професійний розвиток колективів, адже це – жвавий, активний обмін досвідом. Усі почесні гості разом обдарували переможців великою кількістю цінних подарунків; лауреати і учасники також отримали квіти та подарунки, щирі оплески й вітальні слова від колег, емоційні музичні номери від працівників Сумської обласної філармонії.
  Надзвичайно приємно, що серед лауреатів конкурсу – директор Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Тетяна Іванівна Фролова, а дипломантом став учитель Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Михайло Миколайович Балабан.
  Завершено змагання, але творча та самовіддана праця педагогів Лебедина продовжується. Тож бажаємо нашим переможцям творчих успіхів та подальших професійних перемог!
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов