Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» пройшов на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Лебединський центр позашкільної освіти представляла керівник гуртка-методист Безугла І.Д. з проблеми «Використання інноваційних форм та методів роботи у гуртках туристсько-краєзнавчого напряму».
  Очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» розпочався з тренінгу для учасників «Шлях до успіху». У перший день конкурсу педагоги демонстрували фрагмент заняття «Запрошуємо до світу творчості». У другий день в атмосфері невимушеності керівники гуртків презентували досвід роботи – «Моє педагогічне кредо».
  Оцінювання конкурсантів здійснювало фахове журі у складі науково- педагогічних працівників Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного педагогічного університету ім. А. С.Макаренка, спеціалістів комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
  Безугла Інна Дмитрівна  відзначена грамотою лауреата  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», номінація «Керівник гуртка – 2019», туристсько-краєзнавчий напрям.

За матеріалами ЦПО

1- 2- 5- 6-

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов