ЩОДЕННИК ОБЛАСНОЇ ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49+»

В лютому 2019 року стартувала обласна естафета «Позашкілля Сумщини – 49+». Її було започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». Мета естафети: формування регіонального креативного позашкільного освітнього простору через популяризацію сучасних напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, розширення форм співпраці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
Лебединському позашкіллю надзвичайно поталанило отримати кубок естафети від досвідчених та креативних педагогів Сумських закладів позашкільної освіти. 19 березня 2019 року наші вихованці побували в Сумському міському центрі науково-технічної творчості молоді. Педагогічний колектив закладу на чолі з директором Безпалою Тетяною Григорівною познайомили нас з роботою центру, з експозиціями музею техніки, представили майстерні автомодельного, авіамодельного та деревообробного гуртків.
Приємні враження залишились у наших вихованців та педагогів і від перебування у Сумському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Ми щиро вдячні директору Харламовій Людмилі Миколаївні та колективу за теплу зустріч. Знайомство з діяльністю центру, з експозиціями дитячої творчості, з колекцією ботанічного саду та відвідування музею хліба залишили приємні враження у дітей та педагогів Лебединського ЦПО.
А 21 березня 2019 року у затишних аудиторіях Сумського Палацу дітей та юнацтва для нашої делегації було організовано екскурсію до Народного музею альпінізму, проведено розважально-ігрову програму. Ми мали можливість переконатися в тому, що педагогічний колектив Палацу, очолюваний директором Маковецьким Сергієм Володимировичем, – це позашкільники, віддані своїй справі. А у актовій залі для нас було представлено святкову програму передачі кубку естафети. Ми насолоджувались виступами хореографічних та вокальних колективів, театральних студій. А вокальний колектив Центру військово-патріотичного виховання вразив своєю майстерністю виконання (директор МЦ ВПВ Шабанов Анатолій Іванович).
Отримуючи кубок естафети з рук талановитих, досвідчених, творчих та успішних педагогів позашкілля м.Суми, ми відчули не тільки радість і задоволення, а й відповідальність за здійснення найзаповітніших дитячих мрій у стінах нашого закладу позашкільної освіти.
  25 березня 2019 року обласна естафета закладів позашкільної освіти продовжила свій шлях у місті Лебедині. Цього дня центр позашкільної освіти відвідали наші колеги із районного будинку дитячої та юнацької творчості. Директор ЦПО Алла Олександрівна Попова познайомила гостей із напрямами та пріоритетами роботи закладу. Керівник гуртка-методист О.К.Пронікова підготувала для колег із району цікаву презентацію власних робіт, виконаних у техніці лозоплетіння, та провела майстер-клас із виготовлення янгола у даній техніці. Методист О.В.Мальцева продовжила знайомство колег із діяльністю закладу щодо роботи із лідерами учнівського самоврядування. Педагоги стали учасниками тренінгу, у ході якого з практичної сторони розглянули різноманітні аспекти протидії явищу булінгу у дитячому середовищі.
  26 березня 2019 року учасники естафети завітали у гості до закладу загальної середньої освіти міста №6, на базі якого працюють два хореографічні колективи ЦПО. Тут на наших гостей із танцювального колективу «Шарм» чекав яскравий патріотичний флеш-моб, який спільно підготували вихованці хореографічних колективів ЦПО «Соняшник» (керівник Ірина Усенко) та «Ерідан» (керівник Марина Капуста). Також діти та педагоги завітали у шкільний музей історії спорту і здійснили екскурс сторінками спортивної слави Лебединщини.
  27 березня 2019 року особливо запам’ятається усім учасникам обласної естафети цікавим та яскравим дійством з передачі кубку Лебединському району. У фойє районного будинку культури керівниками гуртків декоративно-прикладної та технічної творчості була розгорнута виставка кращих робіт вихованців та педагогів. А в цей час на сцені свою роботу презентували хореографічні та вокальні колективи закладу, вихованці гуртків «Юні журналісти», «Формування навичок здорового способу життя», школи раннього творчого розвитку «Зернятко». Зі сцени колектив ЦПО привітали міський голова О.М.Бакликов, виконуюча обов’язки начальника міського відділу освіти Т.О. Гримайло та завідуюча відділом дослідницько-експериментального напряму Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи із талановитою молоддю О.В.Герасименко. Кульмінацією заходу стала урочисте вручення перехідного кубка та Книги Позашкілля Лебединському району. Упевнені, що наші колеги достойно продовжать естафету на гостинній лебединській землі.
  А наступного дня естафета продовжила свою ходу у стінах Лебединського ЦПО. Школярів із с.Гудимівка гостинно зустрічали на майстер-класі із виготовлення весняних квітів із фуамірану керівники гуртків Л.В.Іщенко, Ю.А.Сосєдка, Н.М.Коростіль, І.І.Зелінська. Під час роботи панувала атмосфера творчого спілкування, взаєморозуміння, захоплення новим видом діяльності. По закінченню майстер-класу гості повезли додому виготовлений власними руками кошик із весняними квітами та приємні враження від перебування у стінах нашого закладу.
Матеріали надано ЦПО
Більше фото можете переглянути тут або за посиланням

12 5 6 7 1

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов