Вічне Шевченкове слово

 

  Шевченкове слово… Яка в ньому велич духу народного,  любов до рідного краю. У ньому – наша історія, наші сподівання на краще й пересторога майбутнім поколінням: і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь. Тому й виховувало воно громадянську свідомість, завжди формувало активну життєву позицію підростаючого покоління, закликало народ бути гордим.
  Шевченківські рядки можна читати й перечитувати знову і знову, черпаючи з них духовну міць рідного народу.
  Щороку традиційно у березневі дні учнівський та педагогічний колективи Лебединської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 долучаються до вшанування пам’яті великого Кобзаря.
  Цього року захід було проведено на базі міського клубу по                вул. Кобижча. Ведучі свята старшокласники Селюкова Влада та Жук Олександр провели екскурс найвизначнішими сторінками життя і творчості основоположника нової української літератури.
  Учасники заходу декламували поезії Т.Шевченка та слухали їх у сучасному аранжуванні у виконанні популярних співаків. Четвертокласниці Шатьорна Вікторія, Гордієнко Ольга, Лисак Софія співали пісні на вірші Кобзаря. Учні 9 класу Котенко Володимир, Кушнірчук Марина, Дорошенко Вікторія майстерно інсценізували уривки з  Шевченкових творів. Особливо вразили виступи декламаторів Соловей Лілії, Білодід Владислави, Котенко Вікторії, Кабацького Дмитра,  Ткаченко Софії, Гресь Вікторії, Чурбакова Дмитра, Костенко Вікторії. Також присутні мали змогу насолодитися ніжною музикою скрипки у виконанні учениці 7 класу Бічук Юлії та сучасними піснями патріотичного спрямування від учениці 8 класу Григоренко Вероніки,  дев’ятикласниці Курлейко Анни.  До заходу долучилися і представники міської бібліотеки    № 1. Вони підготували цікаву тематичну виставку, а технічну підтримку заходу забезпечили працівники міського клубу.
  Шевченкове слово житиме вічно. Доторкнімося ще раз до нього, напиймося джерельної чистоти правди.

За матеріалами ЗОШ № 3

4_(2)

1

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов