Завершилися Малі олімпіади серед учнів 3 та 4 класів

  Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованих та здібних учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.
Шкільний етап, до участі у якому було залучено 197 учнів, було проведено з 11 до 28 лютого 2019 року.
Міський етап проводився на базі ЗОШ № 1 (математика – 12 березня, 9 березня природознавство). В олімпіаді з математики взяли участь 27 учнів 3-х та 27 учнів 4-х класів міських шкіл. До участі в олімпіаді з природознавства було залучено 27 учнів 3-х класів та 29 учнів 4-х класів.
Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з математики визначено:
учні 3-х класів (можлива максимальна кількість балів – 21; визначено 25,9% переможців від загальної кількості учасників):
1. Хорохоріна Софія, учениця ЗОШ № 5  (учитель Т.О.Буркотенко) – I місце (20 балів)
2. Цикало Анастасія, учениця ЗОШ № 6 (учитель С.М.Ткаль) – IІ місце ( 13 балів)
3. Марченко Віталій, учень СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – IІ місце (13 балів)
4. Кулябкіна Ілона, учениця ЗОШ № 5 (учитель Т.О.Буркотенко) – IІІ місце ( 11 балів)
5. Хорунжа Маргарита, учениця ЗОШ № 5 (учитель Т.О.Буркотенко) – IІІ місце
(11 балів)
6. Грищенко Анна, учениця СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – IІІ місце (8 балів)
7. Тєрєхова Софія, учениця ЗОШ № 5 (учитель Т.В.Драгунова) – IІІ місце (7 балів)
учні 4-х класів (можлива максимальна кількість балів – 21; визначено 33,3% переможців від загальної кількості учасників):
1. Вельбой Анастасія, учениця СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – І місце (21 бал)
2. Крижанівський Михайло, учень СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – ІІ місце (20,5 балів)
3. Шульга Борис, учень СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце ( 19 балів)
4. Федина Ярослав, учень СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – ІІІ місце (16 балів)
5. Попянош Михайло, учень СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – ІІІ місце (16 балів)
6. Туркін Дамір, учень ЗОШ № 5 (учитель О.К.Яковенко) – III місце (15 балів)
7. Денисенко Мілана, учениця ЗОШ № 5 (учитель О.К.Яковенко) – III місце (12 балів)
8. Деменко Роберт, учень ЗОШ № 4 (учитель О.В.Вакуленко) – ІІІ місце (12 балів)
9. Бічук Іван, учень ЗОШ № 3 (учитель Т.О.Саричева) – III місце (11 балів)
У командному заліку призові місця з математики вибороли команди учнів:
3-х класів:
І місце – команда 3-А класу ЗОШ № 5 (учитель Т.О.Буркотенко) – 42 бали із 63
ІІ місце – команда 3-А класу СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – 25 балів із 63
ІІІ місце – команда 3 класу ЗОШ № 6 (учитель С.М.Ткаль) – 17 балів із 63
4-х класів:
І місце – команда 4-А класу СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – 56 балів із 63
ІІ місце – команда 4-Б класу СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – 44,5 балів із 63
ІІІ місце – команда 4-А класу ЗОШ № 5 (учитель О.К.Яковенко) – 35 балів із 63
Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з природознавства стали:
учні 3-х класів (можлива максимальна кількість балів – 46; визначено 30 % переможців від загальної кількості учасників ):
1.Стрільник Віталія, учениця СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – І місце ( 31 бал)
2. Євтух Вероніка, учениця ЗОШ № 5 ( учитель Т.В.Драгунова) – ІІ місце ( 30,5 балів)
3.Удовиченко Анна, учениця ЗОШ № 1 (учитель М.Ю.Богомол) – ІІ місце ( 27 балів)
4. Грищенко Анна, учениця СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – ІІ місце ( 26,5 балів)
5. Кулябкіна Ілона, учениця ЗОШ № 5 (учитель Т.О.Буркотенко) – ІІІ місце
( 23,5 бали)
6. Саламашка Кіріл, учень СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – ІІІ місце (23,5 балів)
7.Дейнека Іван, учень ЗОШ № 5 (учитель С.А.Кожухар ) – ІІІ місце ( 22 бали)
8. Луговий Євгеній, учень ЗОШ № 6 (учитель С.М.Ткаль) – ІІІ місце (21,5 балів)
9. Дятлов Максим, учень СШ № 7 (учитель В.В.Зленко) – ІІІ місце (21,5 балів)
учні 4-х класів (можлива максимальна кількість балів – 46; визначено 31 % переможців від загальної кількості учасників ):
1. Ільченко Анна, учениця СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – І місце (35 балів)
2. Попянош Михайло, учень СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – ІІ місце (31 бал)
3. Пізняк Поліна, учениця СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце (30 балів)
4. Лісова Ксенія, учениця СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце (30 балів)
5. Устенко Владислав, учень ЗОШ № 6 (учитель Т.Б.Сагер) – ІІ місце (30 балів)
6. Нижегородський Петро, учень ЗОШ № 5 (учитель Г.В.Низова) – ІІІ місце (29 балів)
7. Туркін Дамір, учень ЗОШ № 5 (учитель О.К.Яковенко) – ІІІ місце (28 балів)
8. Деменко Роберт, учень ЗОШ № 4 (учитель О.В.Вакуленко) – ІІІ місце (28 балів)
9. Кириченко Анастасія, учениця СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – ІІІ місце
(26,5 балів)
У командному заліку олімпіади з природознавства призові місця вибороли команди учнів:
3-х класів:
І місце – команда 3-А класу СШ № 7 (учитель К.І.Кульбачна) – 81 бал із 138
ІІ місце – команда 3-В класу ЗОШ № 5 (учитель Т.В.Драгунова) – 68,5 балів із 138
ІІІ місце – команда 3-Б класу СШ № 7 (учитель В.В.Зленко ) – 60,5 балів із 138
4-х класів:
І місце – команда 4-А класу СШ № 7 (учитель С.В.Вакуленко) – 95 балів із 138
ІІ місце – команда 4-Б класу СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – 81 бал із 138
ІІІ місце – команда 4 класу ЗОШ № 4 (учитель О.В.Вакуленко) – 71 бал із 138
ІІІ місце – команда 4-Б класу ЗОШ № 5 (учитель О.С.Лебединська) – 71 бал із 138
Вітаємо учнів-переможців та їх учителів, бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Завдання переглянути можна за посиланням.

Л.Капуста, методист ММК

IMG_20190319_153026 IMG_20190319_153101

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов