Навчання з цивільного захисту

  Щоб запобігти людським жертвам і вміти захищати своє життя та здоров’я, у школі вивчаються правила поведінки та дій при непередбачуваних обставинах.
  16 квітня 2019 року у закладі було проведено відпрацювання дій педагогічного колективу, персоналу закладу та учнів на випадок надзвичайної ситуації.
Сигнал «Увага всім!» — три довгих дзвінки —  сповістив про необхідність евакуації дітей, педагогів та всього персоналу школи.  У ході звітування вчителів про кількість евакуйованих було з’ясовано, що 1 учень перебуває у школі.
   Наступні дійства вже проводили рятувальники ДПРЧ-18 УДСНС України в Сумській області м. Лебедина, які приїхали на виклик. Вони врятували умовного потерпілого, який знаходився на другому поверсі. Першу медичну допомогу постраждалому надала медична сестра школи.
   Усі учні навчального закладу із цікавістю спостерігали за діями рятувальників  ДПРЧ-18,  які ще раз нагадали про правила збереження життя.
   Проведений   захід   засвідчив, що адміністрація та педагогічний колектив школи здатні виконати завдання щодо запобігання НС та ефективного реагування на них.
За матеріалами сайту ЗОШ № 5

DSCN1009 DSCN1015 DSCN1017 DSCN1019 DSCN1023 DSCN1024

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов