«DANCING STARS»

  19 травня  2019 року в місті Суми відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс із сучасного і класичного танцю , в якому взяли участь 50 колективів з різних куточків нашої країни.
  Оцінювало виступи юних танцюристів компетентне журі у складі Сергія Маковецького, директора Сумського палацу дітей та юнацтва, Дмитра Грека, національного судді Hip Hop International Ukraine, Дениса Курсенка, викладача 1-ї категорії кафедри хореографії Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського та Тамаза Єрьоміна-Гоголадзе, режисера продюсера, шоу-мена, тележурналіста.
 Хореографічний колектив «Соняшник» (керівник Ірина Усенко) Лебединського центру позашкільної освіти представив на конкурс дві танцювальні композиції «Нехай квітує Україна»  – І місце та «Наш гопак» – ІІ місце. Всі учасники колективу нагороджені дипломами та медалями.
  Ірині Усенко від організаторів заходу оголошено подяку за вагомий внесок у розвиток сучасного аматорського мистецтва, високу професійність, вірність обраній справі.
  Дякуємо батькам та випускнику колективу  Миколі Уткіну за підтримку вихованців «Соняшника».
  Вітаємо хореографічний колектив та його керівника з перемогами та бажаємо подальших успіхів.

За матеріалами ЦПО

1 2 3 4 5 6 7

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов