Перемоги учнів шкіл міста в обласному  конкурсі “Write With Pleasure Competition»

   13 квітня 2019 року в СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся традиційний обласний конкурс на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition) серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за підтримки волонтерів Корпусу Миру США в Україні, який був започаткований у 2013 році.
  Цьогорічний конкурс був організований і проведений ресурсним центром професійного розвитку вчителів англійської мови, факультетом іноземної та слов’янської філології, кафедрою практики англійської мови СумДПУ. До проведення цього заходу залучився Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради.
  Мета даного заходу – сприяти розвитку творчого мислення та заохотити дітей і молодь до вивчення англійської мови. Саме це є тим завданням, що стоїть перед учителями шкіл, викладачами ЗВО і волонтерами Корпусу Миру США, які працюють в освітніх закладах України.
  У конкурсі взяли участь 165 учнів і студентів навчальних закладів міста Суми, а також учні  навчальних закладів  м. Лебедин.
   Учень 9-Б класу, Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,  Денис Ольховик (учитель англійської мови Логвиненко Н.М.) виборов  ІІ місце; учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, Захар Сіробаба ( 9-А клас), учитель англійської мови Харченко І.А., здобув І місце, а  Олександр Мірошніченко ( 11-А клас),  учитель англійської мови Коваленко Л.М., посів ІІ місце. Конкурс пройшов у творчій, доброзичливій атмосфері. Школярі та студенти отримали сертифікати участі.
  Журі підвело підсумки та визначило переможців серед його учасників. Урочиста церемонія вручення сертифікатів та подарунків відбулася 15 травня. З вітальними словами до учасників конкурсу звернулися перший проректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Любов Пшенична, декан факультету іноземної та слов’янської філології, кандидат філологічних наук, доцент Коваленко А. М., волонтер Корпусу Миру США в Україні Лоренс Кан та координатор ресурсного центру професійного розвитку вчителів англійської мови, заступник декана Голубкова Наталія Леонідівна, побажавши учням та вчителям нових  успіхів у вивченні англійської мови.

Н.Логвиненко, науковий керівник гуртків міського НТУ

DSC_0184

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов