Жіночий консорціум України

  Уже два роки Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 бере участь у проекті Жіночого консорціуму України під патронатом Міністерства освіти і науки України. Програма проекту «Попередження насильства серед дітей та щодо дітей у загальноосвітніх навчальних закладах» передбачає забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та дотримання прав дитини в Україні через ефективний механізм побудови безпечного середовища у школі.
Метою програми є:
  • навчально-методична підтримка загальноосвітнім закладам в організації діяльності з попередження принижуючого гідність поводження та насильства серед та щодо дітей (в тому числі, гендерно обумовленого насильства);
  • поширення досвіду пілотних загальноосвітніх навчальних закладів;
  • заохочення загальноосвітніх навчальних закладів до планування своєї діяльності з попередження принижуючого гідність поводження.
  20 червня вчителі школи взяли участь у п’ятому тренінгу передбаченому програмою проекту. Тема заняття «Напрацювання соціальних навичок як способу роботи з проявами агресії у дитячому середовищі».  Під час тренінгу були використані вправи «Перелік навичок», «Хто сильніший», «Впевнена, невпевнена та агресивна поведінка», «Плюси і мінуси конфліктів», «Скажи «Ні»», «Толерантність», «Таксі», «Місток» та інші.
  Крім практичного блоку заняттям передбачена і теоретична частина, яка складалася з розділів: «Чинники прояву агресії», «Конфлікти». Представники консорціуму  проведено тестування «Стратегія поведінки у конфлікті».
  Під час тренінгу відбулося неформальне, невимушене спілкування, яке відкрило перед учасниками безліч варіантів розвитку й розв’язання проблеми, заради якої вона зібралася. Учасники в захваті від тренінгових методів та форм, тому що саме вони роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим.

За матеріалами ЗОШ № 1

тренiнг.. тренiнг....

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов