Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради за IІ квартал  2019 року

      Протягом IІ кварталу 2019 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 14.04.2004 року № 434/2004.
   У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань (кожний понеділок з 13.00 до 17.00) та виїзних прийомів громадян (останній четвер місяця)  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.
       За звітний період  2019 року було організовано та проведено 10 особистих прийомів громадян та 1 виїзний прийом на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  5.
  За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло  10 звернень, порушено 10 питань.
   Питання, які піднімалися авторами звернень, стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти, підтвердження трудового стажу.
За ІІ квартал 2019 року надійшло 1 звернення з Лебединської міської ради та 1 з Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Звернення з Урядової гарячої лінії  до відділу освіти  не надходили.
       Повторних звернень до відділу освіти не надходило.
Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.
Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося під час зустрічей з колективами громадян,  освітянських  науково-методичних заходах.
  Питання «Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти» розглядалося на апаратній нараді у відділі освіти у січні 2019 року.
 Н.Вернидуб, методист ММК

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов