День знань у ЗОШ № 1

Вже стало традиційним, що в цей день шкільну, учнівську дітвору збирають на урочисту лінійку на якій присутні вчителі, батьки і звичайно школярі.
Свято з нагоди Дня знань  у Лебединській  ЗОШ І-ІІІ  ст. №1 розпочалося ходою першокласників на чолі з класоводами. Наймолодші школярі пройшли під «рушниковою брамою», яку створили для них батьки.
Під звуки фанфар на святі з’явилася Королева Наук із символічним ключем до знань, який передала першокласникам з побажаннями успіхів у шкільному житті.
Не залишилися без уваги і найстарші учні школи. Вони привітали свою зміну та побажали їм зберегти цей день у своєму серці, а учні дев’ятих класів підготували першокласникам подарунки.
Яскравими моментами свята стали пісенний подарунок від Сегеди Анастасії, учениці 1-А класу, танцювальний мікс від учнів 6-А класу, танець учня 2-Б класу (Підвезько Ілля) та учениці 1-А класу Сегеди Анастасії. Родзинкою свята став подарунок від учнів 1-А класу, які разом із класним керівником Козій Оленою Василівною презентували свій «першокласний» флешмоб.
До присутніх з вітальним словом звернулися методист відділу освіти Вернидуб Н.В. ,  директор школи Прокопченко Н.А. та  голова спілки інвалідів  «Фенікс» Чуйко Т.М.

За матеріалами ЗОШ № 1

IMG_20190902_085520 IMG_20190902_091354 IMG_20190902_092509

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов