День знань у ЗОШ № 4

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято  вчителів,  учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке  об’єднує всі покоління.  22 першокласники нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 9-го класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік. Директор школи  Олена Дубовик  привітала всіх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам та вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів .
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких  заступник міського голови  Олена Кірєєва , завідуюча міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник.  У святковому таночку мелодійним звуком зазвучали дзвіночки наших першокласників разом із вчителем Ольгою Вакуленко. На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і вчителів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість — бути освіченими людьми!
Здоров’я  Вам і благополуччя!  Миру і любові!

За матеріалами ЗОШ № 4

зображення_viber_2019-09-02_11-17-01 зображення_viber_2019-09-02_11-18-27

зображення_viber_2019-09-02_11-25-46

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов