Навчання учителів предмету «Захист Вітчизни»

  24 вересня на базі навчально-наукового інституту фізкультури Сумського державного педагогічного університету відбувся обласний семінар-практикум «Специфіка проведення занять з прикладної фізичної підготовки за оновленою програмою предмета «Захист Вітчизни». У роботі семінару взяли участь 39 вчителів предмета «Захист Вітчизни» з усіх кінців області, в тому числі від нашого міста – учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1 М.М.Балабан. Відкрила семінар і висвітлила питання формування предметних компетентностей учнів з розділу «Прикладна фізична підготовка» за програмою вивчення предмета «Захист Вітчизни» Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» Сумського ОІППО.

  Привітав учасників семінару й ознайомив з роботою Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Томенко О.А., професор кафедри теорії та методики фізичної культури навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського ДПУ імені А.С. Макаренка.

 Для учасників семінару науково-педагогічними працівниками кафедр теорії та методики фізичної культури, фізичного виховання та спортивних дисциплін навчально-науковогоінституту фізичної культури Сумського ДПУ імені А.С. Макаренка були проведені майстер-класи та тренінги з розділу «Прикладна фізична підготовка». Учителі предмета «Захист Вітчизни» отримали методичні рекомендації  з теми «Специфіка проведення занять з прикладної фізичної підготовки за оновленою програмою предмета «Захист Вітчизни».

М.Римар, методист ММК

04_result

01_result

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов