Перший дзвоник пролунав!

Нова українська школа заснована на принципі дитиноцентризму, отже покликана зробити кожну дитину щасливою, створити всі умови для реалізації дитячих мрій.
Тому й запросили в цьому році першокласників члени учнівського самоврядування Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 не на традиційну лінійку, а на урочистий захід «Країна дитячих мрій», під час якого дітлахи відчули себе повноправними членами шкільної родини.
Учнів першого класу та їхніх батьків вітала бурхливими оплесками вся шкільна громада. Першокласників зустріла їхня перша вчителька Тетяна Борисівна Потапенко. Вона звернулася до своїх вихованців із теплим поетичним  словом, у якому  змотивувала до навчання.
Усіх  присутніх на святі вітала директор школи Тетяна Іванівна Фролова та побажала учасникам освітнього процесу, щоб навчальний рік був успішним, цікавим, щедрим на нові досягнення та перемоги.
Приємно, що на свято завітали міський голова Олександр Миколайович Бакликов та методист відділу освіти Микола Григорович Римар.
Міський голова привітав школярів, побажав успіхів та грамотою відзначив сумлінну працю кухаря закладу Надії Григорівни Тернівської.
Римар М.Г.  нагородив грамотою міського відділу освіти учня 10 класу Котенка Володимира за результативну участь в олімпіадах та конкурсах.
А далі слово взяли першокласники, які не тільки розповіли про свій літній відпочинок, очікування від Нової української школи, а й пообіцяли старанно вчитися, щоб здійснити мрії.
Яка ж країна дитячих мрій без казкових героїв? Тому на свято завітали улюбленці дітлахів – Фіксики, які  подарували школярам хвилини доброго настрою та передали свою енергію допитливості, кмітливості й працьовитості.
На святі звучали також музичні вітання від Юлії Лапіної, учениці           2 класу, та Ольги Пащенко, випускниці школи.
Із щирими вітаннями до винуватців свята звернулися учні одинадцятого класу. Вони також вручили першокласникам символічні подарунки.
Нарешті настала найочікуваніша мить для учнів першого класу – перший дзвінок на їхній перший урок. Побажаємо їм цікавого й успішного кожного дня в Новій українській школі!

За матеріалами ЗОШ № 3

003 005

0007

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов