Ранкова зустріч у ЗОШ № 6

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Зранку на подвір’ї школи  звучить урочиста музика, лунають теплі привітання та побажання. Щасливий день сьогодні, веселий, радісний, ясний – почавсь навчальний рік новий!
        На ранкову зустріч зібралася вся шкільна родина. Головна подія ранкової зустрічі – до нашого колективу вливається гомінке і непосидюче поповнення – першокласники. Двері в Країну Знань їм відкрила їхня перша вчителька — Сагер Т.Б.  Теплими словами привітала всіх присутніх берегиня шкільної родини, керівник нашого освітнього закладу —  Верхова В.Ю. З вітальним словом і найкращими побажаннями звернулася до всіх присутніх  виконуюча обов`язки начальника Лебединського міського відділу освіти  Гримайло Т.О.
     Оригінальними були й одинадцятикласники. Вони разом зі своїм класним керівником Кудлай А.Б. здивували всіх своїм яскравим та креативним вбранням і подарували запальний танок.
   Директор школи  Верхова В.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи Савенко Н.В. та весь педагогічний колектив сердечно запросили учнів на перший урок.

За матеріалами ЗОШ № 6

29 31

27

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов