Колегія відділу освіти

30 жовтня 2019 року відбулася колегія відділу освіти на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Питання повістки денної:

 1. Про результативність ЗНО – 2019 у закладах загальної середньої освіти.
 2. Про підсумки проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року.
 3. Про роботу зі зверненнями громадян у відділі виконавчого комітету Лебединської міської ради у ІІІ кварталі 2019 року.
 4. У порядку контролю:

Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 25.03.2018 (протокол №  «Про стан виховної роботи у закладах загальної середньої освіти»).

Заслухавши та обговоривши питання повістки денної, колегія ухвалила:

 • по першому питанню
 1. Довідку методиста Ружицької Т.І.  «Про підсумки ЗНО у 2018-2019 навчальному році в ЗЗСО міста Лебедина» взяти до уваги та надіслати до закладів загальної середньої освіти.
 2. Відділу освіти Лебединської міської ради Сумської області:

1) Використати надану інформацію для організації аналітичної та корекційно — регулятивної роботи.

Протягом 2019-2020 навчального року

2) Спільно з адміністраціями загальноосвітніх навчальних закладів організувати та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед випускників, їх батьків щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Листопад-квітень 2019–2020 н.р., методист ММК Ружицька Т.І.

3) Провести моніторинг готовності учнів до складання ЗНО-2020. Надати аналітичну довідку за результатами моніторингу закладам загальної середньої освіти.

Листопад 2019 – березень 2020, методисти ММК

 1. Керівникам ЗЗСО:

1)   Розглянути питання результатів моніторингу участі випускників ЗЗСО у ЗНО-2019 на засіданнях педагогічних рад, методичних  нарад; розробити заходи щодо покращення результатів незалежного тестування.

До 22.11.2019, адміністрація ЗЗСО

2) Враховувати результативність зовнішнього незалежного оцінювання випускників під час атестації педагогічних працівників.

Постійно

3)  Дотримуватися єдиних критеріїв щодо оцінювання навчальних досягнень випускників, у тому числі тих, які можуть бути нагороджені медалями.

Постійно

 1. Учителям ЗЗСО:

1) Заслухати на засіданнях предметних методичних об’єднань досвід учителів, учні яких продемонстрували високий рівень знань за результатами ЗНО-2019року. Проаналізувати причини низьких результатів і спланувати  корегувальні заходи щодо поліпшення стану викладання окремих предмету.

Вересень-листопад 2019 року

2)  Звернути увагу на об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів    під час  навчально-виховного процессу.

3)   Отримати консультації у практичних психологів закладів щодо профорієнтаційних нахилів учнів з метою оптимального вибору предметів тестування.

Протягом навчального року

 • по другому питанню
 1. Інформацію Комунальної установи «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради» «Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2019 року» взяти до відома.
 2. Керівникам закладів освіти міста: сформувати банк даних дітей, які бажають відпочити та оздоровитися влітку 2020 року та направити його до відділу освіти до 25.11.2019.
 • по третьому питанню

Інформацію взяти до відома.

 • по четвертому питанню

Рішення колегії відділу освіти від 25.03.2018 «Про стан виховної роботи у закладах загальної середньої освіти» вважати виконаним, питання зняти  з контролю.

 

Колегія зазначає, що міським методичним кабінетом проведено відповідну роботу:

 1. Забезпечено підготовку та проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді.
 2. Проведено змагання першого та другого етапів Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» з метою формування здорового способу життя, забезпечення духовного та фізичного розвитку учнівської молоді.
 3. Проведено Всеукраїнський тиждень права у закладах загальної середньої освіти.

Відділом освіти, закладами загальної середньої освіти:

 1. Здійснюється превентивна, профілактична робота з підлітками та їх батьками по організації відвідування освітнього процесу у школі та проведення дозвілля.
 2. Продовжується інформаційна, роз’яснювальна робота серед дітей та підлітків щодо формування навичок здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок.
 3. Активно впроваджуються сучасні технології, методи навчання та виховання, які зорієнтовані на особистість дитини, створення умов для його самовираження і саморозвитку шляхом організації та проведення заходів національно-патріотичного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, спортивного, екологічного напрямків.
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов