ОБЛАСНИЙ УЧИТЕЛЬСЬКИЙ БАЛ

  02 жовтня 2019 року у Сумському обласному академічному  театрі драми і музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбувся учительський бал з нагоди Дня працівників освіти.
Успішних, талановитих та креативних учителів Сумщини привітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.
«Відомі слова Теодора Рузвельта «Роби, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є» уособлюють вас – педагогів і вашу наполегливу працю. Сьогодні освіта області по праву є лідером в Україні з багатьох показників, це говорить про те, що вчителі Сумщини – згуртована команда, велика родина професіоналів та патріотів своєї справи», – зазначив Іван Боршош і вручив педагогам почесні грамоти голови облдержадміністрації та подяки від Міністерства соціальної політики України за сумлінне виконання службових обов’язків.
Про вагомість ролі вчителя в долі кожної людини, виняткове значення його настанов не тільки в дитинстві, а й у дорослому житті говорив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.
На важливості гідної оцінки праці педагогів наголосив голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий.
Подякувала освітянам Сумщини за самовіддану, результативну працю директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Вона зазначила, що хороша освіта – це найкраща інвестиція у молодь, процвітання і утвердження України. «Учитель – це одна з найбільш багатогранних професій, адже він поєднує в собі дослідника, вченого, письменника, психолога і стратега. Ви робите наш світ кращим, адже саме вчитель спрямовує нас до подальшого розвитку», – зазначила Вікторія Гробова.
  У цьогорічному святкуванні взала участь і делегація освітян міста. Учительський бал став непересічною подією для освітянської спільноти Сумщини та створив неперевершений настрій. Важливим атрибутом цього дійства була жива музика. Участь у танцювальній феєрії освітянського балу взяли майже 500 педагогів з усієї Сумщини.
                                                      Л.Ковтуненко, завідуюча ММК,
                                                      з використанням матеріалів сайту
Департаменту освіти і науки Сумської ОДА

IMG-3c1d9251735f50b1c86562121c1700a5-V IMG_0475

70916538_1132598823615809_2836909874208571392_n

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов