Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради за IІІ квартал  2019 року

    Протягом IІІ кварталу 2019 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 14.04.2004 року № 434/2004.
    У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань (кожний понеділок з 13.00 до 17.00) та виїзних прийомів громадян (останній четвер місяця)  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.
       За звітний період  2019 року було організовано та проведено 12 особистих прийомів громадян.
    За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло  14 звернень, порушено 14 питань.
  Питання, які піднімалися авторами звернень, стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти, підтвердження трудового стажу.
За ІІІ квартал 2019 року надійшло 1 звернення з Лебединської міської ради від Сумського обласного контактного центру. Звернення з Урядової гарячої лінії  до відділу освіти  не надходили.
       Повторних звернень до відділу освіти не надходило.
 Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.
Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося під час зустрічей з колективами громадян,  освітянських  науково-методичних заходах.
  Питання «Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти» розглядалося на апаратних нарадах у відділі освіти у січні та червні 2019 року.
Н.Вернидуб, методист ММК
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов