ШКІЛЬНІ МЕДІАТОРИ ЛЕБЕДИНА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У VІІІ ОБЛАСНОМУ  ЗЛЬОТі ШКІЛЬНИХ МЕДІАТОРІВ ТА КЕРІВНИКІВ СЛУЖБ ПОРОЗУМІННЯ

  01 жовня 2019 року на базі Сумського палацу дітей та юнацтва відбувся VІІІ обласний  зліт  шкільних медіаторів та керівників Служб порозуміння. У місті Лебедині до Програми залучено 4 заклади загальної середньої освіти: ЗОШ №1,4,5, СШ №7. Цього року в обласному зльоті взяли участь представники Лебединської школи І-ІІ ступенів №4: практичний психолог, керівник шкільної Служби медіації конфліктів Оксана Хомишенко та учениця 9 класу Аріна Чернова.
 Під час зльоту учасники демонстрували свої знання з відновних практик (медіація, техніка «Коло»), складали притчі на тему «Світ без конфліктів», визначали переваги медіації для учнів, педагогів, батьків, вправлялися у визначенні потреб та інтересів різних сторін конфлікту.
Медіатори та керівники служб порозуміння закладів освіти отримали подарунки від ГО «Ла Страда-Україна»: зошити, буклети, браслети «Медіація – крок до примирення».
  Довідково: у 2018/2019 навчальному році служби порозуміння функціонували у 66 закладах загальної середньої освіти Сумщини. Медіаторами було проведено 504 медіаційні зустрічі.
Л.Ковтуненко, завідуюча ММК
(з використанням матеріалів сайту СОІППО)

IMG_20190930_132744_HDR_result IMG_20191001_112052_HDR_result

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов