ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

  29 вересня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося ІV засідання обласної творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти з проблеми «Компетентнісно орієнтований підхід до організації методичної роботи з педагогічними кадрами в закладі загальної середньої освіти» під керівництвом Іващенко І.І., методиста з управлінської діяльності Сумського ОІППО.
  Учасником  засідання  була  заступник  директора  з навчально-виховної роботи Лебединської ЗОШ І-ІІІ  ст. №1   Тимошенко Ірина Миколаївна.
  Мета засідання – підвищити педагогічну, управлінську та методичну компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань організації методичної роботи з педагогічними кадрами в закладі загальної середньої освіти на основі компетентнісно орієнтованого підходу, зокрема, з молодими вчителями.
  У рамках опрацювання теми «Компетентнісно орієнтований підхід до оганізації методичної роботи з молодими вчителями» члени обласної творчої групи розглянули питання щодо:
  • розвитку професійної компетентності молодого вчителя;
  • організації роботи школи стажиста – першої сходинки до професійної адаптації вчителя;
  • організації роботи школи молодого вчителя – основи професійного становлення молодого вчителя;
  • планування методичної роботи з молодими вчителями; активних форм роботи з молодими вчителями.
  Ірина Миколаївна  поділилася своїми  надбаннями  щодо роботи з молодими педагогами   з метою пошуку ефективних шляхів підвищення  їх  професійної компетентності.
Л.Ковтуненко, завідуюча ММК

04

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов