МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

  Нещодавно педагоги закладу Мальцева О.В. та Федірко А.М. взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції з теми  «Теорія та методика дошкільної та початкової освіти в сучасному педагогічному просторі», яка була проведена на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва.
      Педагоги розширили знання з професійної підготовки сучасного педагога в умовах НУШ, з навчально-методичного забезпечення художньо-естетичного розвитку дитини раннього віку,  форм і методів ефективної взаємодії з батьками у закладі позашкільної освіти,  з пріоритетних  напрямів діяльності з раннього розвитку дитини та ін.
     З метою запозичення досвіду роботи через пряме коментування та демонстрацію найефективніших методів, прийомів та форм педагогічної діяльності педагоги відвідали майстер-класи з формування цілісного уявлення про світ у вихованців, про розвиток сценічної мови, руху та акторської майстерності, про використання LEGO  на заняттях англійської мови та ін.
    Цікавий та повчальний досвід роботи з Міжнародної науково-практичної конференції стане  складовою  творчого підходу до організації та проведення роботи школи раннього розвитку дитини «Зернятко» центру позашкільної освіти.
Олена МАЛЬЦЕВА, методист ЦПО
5 (1) 6

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов