Олімпіада з екології

  03 листопада 2019 року на базі Лебединскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
  У змаганнях взяли участь 8 учнів, серед яких учнів 10 класу – 4, 11 класу – 4. По одному представнику від шкіл було представлено загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів №1,3.
  На відміну від інших змагань, олімпіада з екології складалась з двох турів: теоретичного (тестові запитання та завдання з відкритою відповіддю) та практичного (постерна сесія) – результати проектів, які готували учні. Слід відзначити, що цього року учні 10 класу презентували не лише результати екологічних досліджень, а й втілення їх  у життя – створення груп у соціальних мережах з прибирання лісової території та компостування побутових відходів (Бєлянушкіна Ксенія, ЗОШ№5, Мяус Анна, ЗОШ №6, Утка Валентин, СШ №7).
 За результатами виконаних завдань олімпіади з екології, визначено 2 переможців: 10 клас – 1 учень 11 клас – 1.
   Найкращі результати показали учні Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  (2 учасника – 2 переможця). Учениця цієї школи Приходько Поліна (вчитель С.А. Гаранжа) буде захищати наше місто у ІІІ етапі.
  За результатами олімпіади жури запропонувало учасникам Лутчин Вероніці, Бєлянушкіній Ксенії, Утці Валентину, Грицині Анастасії взяти участь у конкурсі-захисті наукових робіт Малої Академії наук Україні.

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов