«Круті ігри» – це круто!

Нещодавно на виконання наказу Департаменту освіти і науки України від 31.10.2019 р. № 679, «Про проведення відбіркового обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу  серед школярів «Cool Games», з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою,  популяризації здорового способу життя серед школярів на базі Лебединської міської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 були проведені змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу  серед школярів «Cool Games» («Круті Ігри») серед дітей-учасників ІІ дивізіону (вікова група 2006 – 2008 р.н.). Для участі у змаганнях до спортивної зали школи прибули команди шести міських шкіл.
Зі словами привітання до учасників змагань звернувся методист методичного кабінету відділу освіти міськвиконкому Микола Римар. Він привітав дітей з цим спортивним святом та побажав учасникам чесної  і спортивної боротьби.
У програмі заходу — змагання в естафетах та рухливих командних іграх «Гулівер», «Конвеєр», «Дід Мазай і зайці». Змагання пройшли у напруженій, веселій та безкомпромісній боротьбі.
За підсумками змагань було визначено переможців, які отримали нагороди – грамоти відділу освіти Лебединського міськвиконкому. Переможцем у змаганнях другого вікового дивізіону стала команда міської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7, друге та третє місця вибороли відповідно команди школярів загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів №6 та №1. Але, мабуть, найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, які діти здобули, завдяки участі у змаганнях Cool Games. Віримо, що такі заходи стануть хорошою традицією в міських закладах загальної середньої освіти навчальних закладах.

М.Г.Римар, методист ММК

DSCN4331

DSCN4337

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов