Семінар учителів зарубіжної літератури

  Сьогодні уявити життя без комп’ютера, Інтернету  чи ІТ технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Мережевого спілкування та використання інформаційних ресурсів. Усе це пояснює  необхідність використання нових світових інформаційних розробок  в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є хмарні сервіси.
  Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету,  міського методичного об’єднання  учителів зарубіжної літератури та російської мови 22 січня на базі Лебединської ЗОШ I-III ст. № 5 було проведено практичний семінар за участю учителів зарубіжної літератури та російської  мови.
  План роботи семінару передбачав проведення учителями міських шкіл майстер-класів з теми «Використання хмарних сервісів у навчальному процесі» та розгляд ряду теоретичних питань.
  Учасники семінару переглянули фрагмент уроку у 5 класі з теми «О.Уайльд. Казка «Хлопчик – зірка». У чому справжня краса людини? Шлях духовного відродження головного героя казки», під час якого учитель Я.В.Машин продемонструвала можливості використання на уроках зарубіжної літератури інтерактивних вправ Learnigapps: «Знайди пару», «Перший мільйон», «Пазли».
  Про використання інтерактивного ресурсу Linoit на уроках зарубіжної літератури розповіла Лазненко З.В., учитель ЗОШ № 5. Члени методичного обєднання створили колективний інтерактивний плакат  до твору Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра».
   Майстер-клас з використання інтерактивної дошки  Padlet провела Спесива А.Г., учитель ЗОШ № 5.
   Як практично використовувати  програму  Plickers на уроках зарубіжної літератури  продемонструвала    Безкоровайна О.В., учитель СШ № 7. Учителі виступали у ролі учнів.
   Про сервіс PREZI в навчальному процесі розповіла Неценко О.О.,учитель ЗОШ № 1.
   Стрельник С.М, учитель ЗОШ № 3 ознайомила присутніх з можливостями та ризиками під час користування відеохостингом YouTube.
  Учитель ЗОШ № 6 Киян Т.В. ознайомила учасників семінару з тим,  як забезпечити ефективність роботи за допомогою QR-кодів  та що потрібно учителю для роботи.
  Про можливості для учителя та учня. Сервіси Web 2.0 в освітньому процесі доповіла учитель ЗОШ № 4 Кулаєва Ю.В.

Л.В.Капуста, методист ММК

P00122-133026 P00122-144235 P00122-132527 P00122-132538

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов