СВЯТО НОВОРІЧНОЇ  ЯЛИНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСТА

  Зимові канікули в самому розпалі.  Дітвора вже встигла відсвяткувати Новий рік в затишному домашньому колі, в школі з однокласниками, з друзями  і  однолітками в улюблених творчих об’єднаннях.
  Та сюрпризи для лебединських школярів на цьому не закінчилися.
 3 січня 2020 року в гості до новорічної ялинки були запрошені найуспішніші та найталановитіші хлопчики та дівчатка міста.  Святкову новорічну казку підготував для них творчий колектив вихованців та педагогів Лебединського центру позашкільної освіти.
 Театральна постановка «В гостях у Дідуся Миколая»  сподобалася не тільки малечі, а й дорослим. Сніговички,  дівчатка-новорічні Кульки, кіт Мурчик, пес Барсик, господиня минулого року свинка Пеппі та щуреня Пік, хореографічні колективи «Соняшник», «Веселка», вокальний гурт «Барви» дарували гарний настрій, приємні емоції, святкову атмосферу всім присутнім.  Довгоочікуваний гість новорічного дійства Святий Миколай привітав дітей зі святом, побажав міцного здоров’я, щастя, успіху, достатку, любові, злагоди в родинах, миру рідній Україні. До побажань Миколая долучилися міський голова Олександр Бакликов та начальник відділу освіти Тетяна Гримайло.
  Під час заходу  було підведено підсумки конкурсу  «Кращий карнавальний костюм».  Солодкі подарунки на новорічній ялинці міського  голови отримали всі запрошені діти.

За матеріалами ЦПО

8 (2) 9

4 (4)

7 (2)

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов