ЗМАГАЛИСЯ ЗАРАДИ ДРУЖБИ

Саме з метою об’єднання активістів шкільного життя, юних лідерів учнівського самоврядування в останній день шкільних зимових канікул у центрі позашкільної освіти пройшов товариський квест.
Учасники заходу, об’єднавшись у три команди, змагалися за перемогу на семи етапах. Різноманітні завдання, які підготували для своїх молодших товаришів члени міської Ради старшокласників «Лідер+», були цікавими та різноманітними. Це завдання на згуртування команди, створення дерева лідера, квітки активності, інформаційного колажу, завдання на кмітливість. Підсумком роботи кожної команди стало її колективне оригінальне фото, яке необхідно було створити і розмістити у соцмережах на швидкість.
А щоб швидше пройшов час до оголошення результатів квесту, учасники хореографічного колективу «Соняшник» (керівник Ірина Усенко) запросили усіх приєднатися до флеш-мобу дружби під новорічною ялинкою.
Незважаючи на те, що команди-учасниці посіли різні місця, настрій в усіх залишився піднесений. Адже кожен отримав іменний сертифікат від голови міської ради старшокласників Сліпченка Ярослава, а ще позитивні емоції та враження від живого спілкування з однолітками. Члени Ради старшокласників мають щиру надію, що учасники цього квесту стануть справжніми лідерами учнівського самоврядування та надійною їхньою зміною у майбутньому.
                           Влада Стегній, член Ради старшокласників «Лідер+»

1 5 6 9 10

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов