День матері

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замайориться земля, теплий весняний вітер приносить до нас святоДень матері. У другу неділю травня Україна традиційно вітає та висловлює найпалкішу любов та шану нашим найріднішим людям, чий  голос – наймилозвучніший, чиї руки – найтепліші, чий хліб – найсмачніший, а ніжні дотики, колискова, ласкаві слова —  перше, що відчуває кожен з нас.
       Любов матері – основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертву.
       День матері – свято любові та поваги, і  справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!
    Цьогоріч святкування Дня матері було не зовсім звичним. Воно виявилося справді родинним, бо разом проявляли свої таланти та багатий духовний світ шкільні колективи. вихованці гуртків центру позашкільної освіти, вчителі, керівники, вихователі, щоб гідно відзначити свято, яке дає можливість ще раз проявити свою любов до найрідніших людей.
  У Лебединських загальноосвітніх закладах відбувся ряд онлайн —     заходів, присвячених Дню матері:
    З відеопривітаннями до матусь звернулися люблячі діти Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. А в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 з усією безмежною любов’ю діти  створили фотоколаж вітальних листівок.
       Учні 8 та 9 класів Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 разом із класними керівниками напередодні свята в режимі он-лайн обговорили традиції святкування та обмінялись ідеями для подарунків мамам. З теплими словами поваги та любові  до своїх матусь звернулись у відеопривітанні учні 8 класу. Свою шану до мам  учні 7, 9 та 3 класів намагалися передати в кожній фотографії, кожному слові, в кожній пісні. Наймолодші учні — першокласники влаштували справжнє онлайн свято для своїх «першокласних» матусь, а свою любов та ніжність висловили  дитячими малюнками, листівками, оригінальними портретами мам. Головними словами цього дня у привітанні п’ятикласників стали слова  — ДЯКУЮ, МАМО! Вітання, палкі зізнання, побажання, зворушливі мелодії та слова вдячності —  все це лунало для найдорожчих людей — мам.
          У Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 учні малювали малюнки та виготовляли вітальні листівки; створювали колективні презентації «Для найрідніших…»; вчителями були проведені онлайн- виховні години «Ти у світі у мене єдина», «Весна і мати – вічне джерело», «Країна материнства»; діти декламували тематичні вірші, співали пісні
        Учні Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 виготовили вітальні листівки своїм матусям. Також школярі взяли участь у загальношкільному флешмобі «Я люблю свою матусю…».
Учениця 6 класу, Валерія Павлішена склала власний вірш про маму.
Учениця 7 класу, Юліана Романенко привітала всіх мам святковою піснею.
В шкільній бібліотеці   створена  тематична виставка до свята, а посилання на їх відео матеріали можна знайти  тут: https://www.youtube.com/watch?v=2FialvcnfZM&feature=youtu.be
        Флешмоб  «Фото з мамою», листівки і дарунки мамі, відео-вітання ( вірші і пісні), відео-колажі « Моя сім’я – моя фортеця» — таким було вітання та зізнання в любові колективу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.
         Ще передодні святкування Дня матері для вихованців творчих об’єднань центру позашкільної освіти були проведені  різноманітні заходи.
        В режимі он-лайн, у групі Viber, для вихованців гуртка «Джура була проведена година спілкування  «Матусю, сонечко моє!». Кожен гуртківець мав змогу розповісти про найдорожчу людину та поділитися своїми спогадами про дитинство. Вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» присвятили своїм мамам вірші, пісні та вручили виготовлені власноруч листівки.
   Керівником  гуртка «М’яка іграшка»   проведено он-лайн майстер-клас з виготовлення вітальних листівок.  Вихованці гуртка «Бісероплетіння» заздалегідь виготовили подарунки та привітальні композиції — плакати.
   Вихованці гуртка «Паперопластика» традиційно організовували виставку творчих робіт для найрідніших вдома. Для вихованців гуртка «Робота з природним матеріалом» було проведено он-лайн  заняття «У світі все починається з мами. Подарунок для мами.». Під час проведення заняття гуртківцями було переглянуто мультфільм  «Мама для мамонтеняти»  та проведено бесіду «Як ми любимо та поважаємо свою маму».  Виготовлені листівки презентували у групі  Viber для обговорення.Для вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» була проведена он-лайн зустріч з теми «Найцінніше в моєму житті. Подарунок мамі.» Виготовлені листівки презентували у групі  Viber для обговорення.
          Для вихованців гуртка «Формування навичок здорового способу життя» проведено фотомарафон «Я і моя матуся».
         Тож бережімо своїх матусь, будьмо їхньою надією і опорою, бо вони подарували нам найдорожче — життя.

Л.В.Гончаренко, спеціаліст відділу освіти

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов