Вітаємо зі святом!

  Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Саме він сповіщає про закінчення навчального року, нагадує школярам про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Ось і скінчився навчальний марафон з уроками (у приміщенні школи і дистанційні), контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями. Попереду – сонячні літні дні і канікули. Завершення 2019-2020 навчального року особливе, заклади загальної середньої освіти закінчують його в умовах дистанційного навчання. Не менш особливе цьогорічне свято Останнього дзвоника – урочистості відбудуться по-новому, в он-лайн режимі. Але не зважаючи ні на які складнощі, незвичності, свято Останнього дзвоника – це свято, яке відбудеться, це свято прощання зі школою! Сьогодні школи міста перегортають ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.
  Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.
  Учні випускних класів сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться  здійснювати важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Одинадцятикласники незабаром вирушать у самостійне доросле життя.
  Відділ освіти виконавчого комітету  Лебединської міської ради бажає  щасливої, сповненої гарними подіями і здобутками життєвої дороги, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх  мрій.
  Глибока вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
  Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
Т.О.Гримайло, начальник відділу освіти,
працівники відділу освіти
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов