Компетентнісно орієнтований підхід до вдосконалення професійної майстерності педагога

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2020 рік, 28 травня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося V онлайн-засідання обласної творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Компетентнісно орієнтований підхід до вдосконалення професійної майстерності педагога».
Мета онлайн-засідання – підвищити управлінську та методичну компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань здійснення методичної роботи в школі на основі компетентнісно орієнтованого підходу та спрямування її на удосконалення професійної майстерності вчителів; звернути увагу на особливості планування й організації роботи в закладі загальної середньої освіти Школи професійної майстерності вчителя; надати практичну допомогу з розробки матеріалів для складання індивідуального плану-траєкторії зростання й розвитку сучасного вчителя-професіонала.
Учасниками засідання були заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Глухівського, Конотопського, Кролевецького, Недригайлівського районів, міста Лебедин; Вільшанської, Кролевецької, Недригайлівської об’єднаних територіальних громад.
Під час опрацювання теми «Компетентнісно орієнтований підхід до вдосконалення професійної майстерності педагога» члени обласної творчої групи опрацювали актуальні питання, які сприяють вдосконаленню  роботи заступника директора, зокрема «Компетентнісно орієнтований підхід до вдосконалення професійної майстерності педагога. Ключові компетентності вчителя нової української школи, їх взаємозв’язок із професійною майстерністю». Його розкрила Іващенко І.І., методист з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО. Заступник директора з навчально-виховної роботи Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської міської ради – член обласної творчої групи – Тимошенко І.М. ознайомила присутніх з двома питаннями  «Формування професійних компетентностей у молодих учителів в умовах співпраці з педагогами-наставниками» та поділилася досвідом з теми «Організація роботи Школи професійної майстерності педагога».
За підсумками онлайн-засідання «Компетентнісно орієнтований підхід до вдосконалення професійної майстерності педагога» членам обласної творчої групи надано методичні рекомендації.

Л.В.Ковтуненко, завідуюча ММК

02 (1)

головну

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов