ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР У МІСТІ ЛЕБЕДИНІ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

  Карантин вносить зміни не лише у життєдіяльність закладів освіти міста, вимагаючи дистанційного навчання учнів та вихованців, а й у роботу методичних служб області. От і цього разу обласний семінар для вчителів музичного мистецтва, який відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік був запланований у квітні на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся 01 червня на базі Сумського ОІППО у незвичному форматі – онлайн режимі. Темою семінару стало «Формування ключових та предметної мистецької компетентностей за допомогою наскрізних змістових ліній на уроках музичного мистецтва в умовах нової української школи».
Розпочала методичний захід Оксана Петрівна Сердюк, методист з музики та естетичних дисциплін навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, яка науково і одночасно доступно, логічно виважено ознайомила учасників з особливостями формування ключових та предметної мистецької компетентностей на уроках музичного мистецтва, зокрема за допомогою наскрізних змістових ліній на уроках музичного мистецтва в умовах нової української школи.
Наступним за планом заходу став майстер-клас. І хоча для Лариси Петрівни Шелепової, учителя музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, проведення онлайн-майстер-класу було вперше, проте вона з гідністю впоралась із завданням, цікаво і професійно розповівши колегам про свій досвід з розвитку вокально-хорових компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва як один із напрямів реалізації наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека».
Учасники семінару не мали змоги познайомитись із Лебединською школою №5 особисто, тож своїм досвідом у форматі відео-презентації щодо формування предметної мистецької компетентності за допомогою реалізації змісту наскрізної лінії «Громадянська відповідальність», поділилися педагогічні працівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради (Плужник Лариса Станіславівна, заступник директора та Шелепова Лариса Петрівна, учитель музичного мистецтва).
Формат онлайн семінарів став новим і корисним досвідом для педагогів школи, методичної служби міста, цікавою формою співпраці з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. А всі бажаючі можуть відвідати семінар за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=HhflYC2ACG4&feature=youtu.be

Л.В.Ковтуненко, завідуюча ММК

06 01 02

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов